CATV-CM820B

Kabelový modem DOCSIS 3,0 8x4 CM820B

1 115,00 CZK
na objednávku
DAS-PWR-6424F0-AC

Modul AC napájecího zdroje pro OLT ( 110-240V )

6 875,00 CZK
Skladem: Ano
DAS-PWR-6424F0-DC

Modul DC napájecího zdroje pro OLT (48V )

7 820,00 CZK
na objednávku
DAS-PWR-6424Fx-BP

PSU krycí panel

269,00 CZK
Skladem: Ano
DAS-V5812G

4-Ports GPON OLT, 8 Port Combo GbE, 2 Blank Power Supply Slots

54 299,00 CZK
na objednávku
DAS-V5824G

8-Ports GPON OLT, 8-Ports Combo type GbE, 2-Ports 1GE/10GE SFP+, 2 Blank Power Supply Slots

88 209,00 CZK
Skladem: Ano
FTS-GPON-OLT-C+5

SFP GPON OLT (C+ with RSSI ), SC/PC

2 491,00 CZK
Skladem: Ano
FWR5-3105SFP-CW-AC-DR

Koncová brána-combo port SFP/RJ45 WAN,10/100/1000Mbps-4xport LAN,WIFI2,4Ghz b,g,n,5GHz a,c,12V DC

3 060,00 CZK
na objednávku
FWRIII-3105SFP-CW-N-DR

Koncová brána-combo port SFP/RJ45 WAN,10/100/1000Mbps-4xport LAN,WIFI2,4Ghz b,g,n,12V DC zdroj

2 363,00 CZK
Skladem: Ano