FOSC-500B-S24-4-INN

Optická spojka velká, průběžná, 4 kazety pro až 24 SMOUV na kazetě, standardní rovná.

9 585,00 CZK
na objednávku
FOSC-A/B-Uni-Mount-W

držák optické spojky řady FOSC-400A nebo 400B, na sloup i zeď

560,00 CZK
Skladem: Ano
FOSC-OPGW-B4S24-3-FBC

Optická spojka hrncová, 3ks kazet pro 24 sváru, s neprůstřelným krytem

18 900,00 CZK
na objednávku
FOWB-T-NNNNN

Nástěnný box prázdný, bez adaptérů, pigtailů, na 12 SC nebo 24 LC duplex

845,00 CZK
Skladem: Ano
FTUO-M-U-NN-1

Patrový box na odbočení vláken.

1 318,00 CZK
na objednávku
HFTP-N0-NN00-E

Zákaznická zásuvka, pro max. 2 optické konektory, s kazetou, prázdná.

227,00 CZK
Skladem: Ano
IDC-CT-048-G657-04

Riser kabel 48 vláken G657, průměr 10,5 mm , microsheet provedení, 4 vl. v trubičce

44,00 CZK
na objednávku
IDC-CT-096-G657-04

Riser kabel 96 vláken G657, průměr 10,5 mm , microsheet provedení, 4 vl. v trubičce

72,00 CZK
na objednávku
IDC-P-012-G657-01

Riser kabel 12 vláken G657, průměr 8,5 mm ( tvrdá 900um ochrana )

36,00 CZK
na objednávku